uprawnienia tdt
Szkolenia UDT i TDT dla pracowników – czym się różnią
23 września, 2020
egzaminy udt
Zmiana opłaty egzaminacyjnej UDT
11 lutego, 2022

Szkolenia operatorów i konserwatorów UDT online

Firma Awans BHP rozpoczęła szkolenia UDT w modelu hybrydowym, który jest wygodną opcją dla firm, grup zorganizowanych jak i klientów indywidualnych. Szkolenie UDT operatorów wózków widłowych, podestów, suwnic, żurawi czy dźwigników, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z klientem, odbywa się zarówno online jak i stacjonarnie.


Jak wygląda szkolenie UDT z teorią online?

Klasyczna forma szkolenia UDT składa się z dwóch części – praktycznej i teoretycznej. Podobnie wygląda kończący szkolenie egzamin państwowy Urzędu Dozoru Technicznego: inspektor UDT najpierw sprawdza teoretyczną wiedzę przyszłego operatora, a później następuje sprawdzian umiejętności praktycznych. Hybrydowa forma szkolenia jest organizowana dla operatorów i konserwatorów wszelkich sprzętów UDT: wózków, podestów, suwnic, dźwigników i innych.

Dla poprawy komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów oferujemy przeprowadzenie części szkolenia online. Telefonicznie lub mailowo ustalamy szczegóły szkolenia, wymieniamy się niezbędnymi dokumentami do przeprowadzenia egzaminu państwowego i umawiamy się na termin zajęć teoretycznych online. Dodatkowo nasi kursanci otrzymują praktyczny pakiet materiałów na maila. Po bardzo wyczerpującej teorii online, gdzie omawiamy szczegółowo pełen zakres egzaminu z obsługi danego urządzenia podlegającego pod UDT, umawiamy się na zajęcia praktyczne z obsługi urządzenia. Zajęcia praktyczne na danym urządzeniu odbywają się w trybie indywidualnym na naszej hali szkoleniowej. Następnie odbywa się egzamin państwowy – także na naszej hali i na sprzęcie, na którym ćwiczył kursant. Na życzenie klienta część praktyczną organizujemy także na terenie jego firmy – podobnie jak egzamin państwowy.


Wymagania sprzętowe do przeprowadzenia szkolenia UDT online

Jedyne co kursant musi posiadać, by szkolenie UDT online odbyło się bez przeszkód – to dostęp do komputera lub tabletu posiadającego wbudowane (lub oddzielnie podłączane) głośniki, mikrofon i kamerkę (obecnie większość sprzętów ma wbudowany tego typu osprzęt).

Szkolenie teoretyczne online to bezpieczna i wygodna alternatywa dla klasycznej formy szkolenia UDT.


Szkolenia UDT i egzaminy UDT w czasie pandemii

Szkolenia online bezpieczną alternatywą dla tradycyjnych szkoleń

Lockdown i pandemia przeniosła część naszego życia do internetu. Oczywiście nie każdy może pracować zdalnie, bo nie każda praca może być wykonywana przez internet. Część teoretyczna szkolenia UDT jak najbardziej może odbyć się online – nasz instruktor za pomocą prezentacji i wykresów tłumaczy jak czytać diagramy i omawia wszystkie zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie państwowym.

Część praktyczna naszych szkoleń UDT musi nadal odbywać się offline – niezbędny jest tu instruktaż doświadczonego instruktora i konserwatora, kursant musi odbyć określoną liczbę godzin obsługi danego urządzenia: wózka widłowego, podestu, czy suwnicy. Dokładamy starań by nasi instruktorzy byli odpowiednio przygotowani do zajęć. Zajęcia praktyczne są organizowane indywidualnie – kursant umawia się na konkretne godziny i sprzęt jest wtedy zarezerwowany tylko dla niego.

Trzymamy dystans, dezynfekujemy dłonie i sprzęt, i pamiętamy o zakrywaniu ust i nosa.Szkolenia UDT online dla firm – Kontakt z firmą Awans BHP

Zapisz się na szkolenie UDT online – zapisz swoich pracowników na szkolenie UDT online

Zadzwoń by poznać szczegóły naszych hybrydowych szkoleń UDT :

737-466-887
737-466-886

Lub napisz : awansbhp@awans-bhp.pl


Comments are closed.