Szkolenie na konserwatora żurawi przenośnych typu HDS
hds żurawie przenośne szkolenie

Uprawnienia do konserwacji żurawi typu HDS

Awans B.H.P. zaprasza na profesjonalne szkolenie na konserwatorów żurawi przenośnych typu HDS. Nasze kursy zapewniają doskonałe przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne do egzaminu UDT – państwowego egzaminu zdawanego przed przedstawicielami Urzędu Dozoru Technicznego. Szkolenie na konserwatora HDS-a prowadzone jest przez doświadczonego, praktykującego konserwatora urządzeń podlegających pod UDT .

Konserwator żurawi przenośnych typu HDS musi posiadać zaświadczenie kwalifikacyjne wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 18 lipca 2001 roku w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych (Dz. U. Nr 79, poz. 849). Zaświadczenie zdobyte dzięki pozytywnemu wynikowi z egzaminu państwowego jest podstawowym i jedynym dokumentem upoważniającym daną osobę do wykonywania zawodu konserwatora żurawi.

Szkolenie na konserwatora żurawi przenośnych HDS – przygotowanie do egzaminu UDT

Szkolenia na konserwatorów HDS-ów (hydraulicznych dźwigów samochodowych) organizujemy zarówno na terenie naszej hali szkoleniowej w Łodzi, jak i na terenie firmy klienta. Dojeżdżamy do klientów na terenie całej Polski.
W trakcie zajęć teoretycznych i praktycznych uczestnicy kursu zdobywają niezbędną wiedzę i umiejętności do wykonywania pracy konserwatora żurawi, jak również znakomite przygotowanie do egzaminu UDT. Naszym atutem jest doświadczona kadra szkoleniowa składająca się z Instruktorów – praktyków – profesjonalistów zajmujących się obsługą i konserwacją urządzeń transportu bliskiego. Jeśli masz wątpliwości na jaką kategorię uprawień powinieneś zdawać egzamin – zapraszamy do kontaktu.
Nasze szkolenia na konserwatorów żurawi zakończone są egzaminem państwowym UDT. Kompleksową organizacją egzaminu zajmują się nasi pracownicy.

Cena szkolenia na konserwatora żurawi przenośnych HDS

Cena szkolenia dostępna pod numerem telefonu 737-466-886.

Zapraszamy do kontaktu.  Pomożemy wypełnić ci wniosek o sprawdzenie kwalifikacji i udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Zadzwoń: 
737-466-887
737-466-886

SPRAWDŹ ILE WAŻNE BĘDĄ TWOJE UPRAWNIENIA W ROZPORZĄDZENIU MINISTRA