Szkolenie na konserwatora żurawi przenośnych II Ż typu HDS

Szkolenie na konserwatora żurawi przenośnych II Ż typu HDShds żurawie przenośne szkolenie

Awans B.H.P. zaprasza na profesjonalne szkolenie na konserwatorów żurawi przenośnych II Ż typu HDS. Nasze kursy zapewniają doskonałe przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne do egzaminu UDT – państwowego egzaminu zdawanego przed przedstawicielami Urzędu Dozoru Technicznego. Szkolenie na konserwatora HDS-a prowadzone jest przez doświadczonego, praktykującego konserwatora urządzeń podlegających pod UDT .

Uprawnienia konserwatora żurawi przenośnych HDS – podstawy prawne

Konserwator żurawi przenośnych typu HDS musi posiadać zaświadczenie kwalifikacyjne wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Wynika to z Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 18 lipca 2001 roku w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych (Dz. U. Nr 79, poz. 849). Zaświadczenie zdobyte dzięki pozytywnemu wynikowi z egzaminu państwowego jest podstawowym i jedynym dokumentem upoważniającym daną osobę do wykonywania zawodu konserwatora żurawi. Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej, a legitymacja UDT ważna jest bezterminowo na terenie całej Polski.

Szkolenie na konserwatora żurawi przenośnych HDS – przygotowanie do egzaminu UDT

Szkolenia na konserwatorów HDS-ów (hydraulicznych dźwigów samochodowych) organizujemy zarówno na terenie naszej hali szkoleniowej w Łodzi, jak i na terenie firmy klienta. Dojeżdżamy do klientów na terenie całej Polski.
W trakcie zajęć teoretycznych i praktycznych uczestnicy kursu zdobywają niezbędną wiedzę i umiejętności do wykonywania pracy konserwatora żurawi, jak również znakomite przygotowanie do egzaminu UDT. Naszym atutem jest doświadczona kadra szkoleniowa składająca się z Instruktorów – praktyków – profesjonalistów zajmujących się obsługą i konserwacją urządzeń transportu bliskiego. Jeśli masz wątpliwości na jaką kategorię uprawień powinieneś zdawać egzamin – zapraszamy do kontaktu.
Nasze szkolenia na konserwatorów żurawi II Ż zakończone są egzaminem państwowym UDT. Kompleksową organizacją egzaminu zajmują się nasi pracownicy.

Cena szkolenia na konserwatora żurawi przenośnych HDS

Cena szkolenia dostępna pod numerem telefonu 737-466-886. Zapraszamy do kontaktu.