Oferty pracy dla operatorów wózków widłowych, ładowarek teleskopowych, wózków wysokiego składowania, podestów, podnośników i zwyżek i wielu innych urządzeń transportu

Awans B.H.P. współpracuje z agencjami pośrednictwa pracy z Łodzi i całej Polski. Sukcesywnie szkolimy wyspecjalizowanych operatorów wózków widłowych i innych urządzeń magazynowych.

Naszym kursantom pomagamy szukać pracy, redagować CV, dobieramy agencję, która na daną chwilę może zaoferować pracę świeżo upieczonym wózkowym. Na naszej stronie internetowej, profilu na FB czy na hali szkoleniowej kursanci mogą zapoznać się z ofertami pracy dla kierowców wózków podnośnikowych z Łodzi, ale także Polski i Unii Europejskiej. Obecnie rynek pracy jest bardzo otwarty na pracowników posiadających uprawnienia UDT do pracy na wózkach czy podestach. Praca na wózkach w Łodzi czy okolicach jest i my pomożemy ci ją znaleźć. Takich pracowników ciągle brakuje. Warunki pracy są różne, ale zauważamy wzrost stawek początkowych nawet dla niedoświadczonych pracowników. Z biegiem czasu zarobki się zwiększają, zazwyczaj jest też możliwość robienia nadgodzin i wyrabiania dodatkowych premii. W ramach współpracy z różnymi agencjami istnieje możliwość dofinansowania egzaminu UDT na wózki widłowe. Normalny ustawowy koszt takiego egzaminu to 152 zł. Istnieje też możliwość refundacji kosztu całości kursu i podjęcie pracy poprzez agencję pośrednictwa pracy zaraz po kursie. Poniżej zamieszczamy wpisy, które będą na bieżąco uaktualniane, z ofertami pracy z agencji oraz wszelkimi innymi ogłoszeniami dla kierowców wózków widłowych, operatorów suwnic i podestów.

Obecnie agencja MANPOWER ma otwarty proces rekrutacji na operatorów wózków widłowych, więcej informacji udzieli : anna.rogowska@pl.manpowergroup.com.