Kurs na podesty masztowe, stacjonarne, wiszące

Podesty stacjonarne, masztowe i wiszące – szkolenie

Kurs na podesty (kiedyś określany jako kategoria IIP)  z egzaminem UDT prowadzimy dla grup i firm na terenie firmy klienta w całej Polsce.

Szkolenie obsługi podestów ruchomych składa się z części teoretycznej, praktycznej i egzaminu państwowego przed komisją UDT.

Szkolenia operatorów podestów masztowych, wiszących i stacjonarnych

Firma Awans B.H.P. przeprowadza szkolenia na podesty ruchome masztowe, wiszące i stacjonarne. Kursy przeprowadzamy na terenie firmy klienta w całej Polsce. Dojazd do klienta gratis. Urządzenie na którym będzie przeprowadzone szkolenie i egzamin UDT powinno mieć ważną decyzje UDT.

Przeprowadzam szkolenia w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i w całej Polsce na terenie firmy klienta.

Nowy podział uprawnień na podesty 

Podesty dzielą się na: podesty ruchome stacjonarne (uprawnienia ważne 10 lat), podesty ruchome wiszące w tym uprawnia do obsługi podestów ruchomych wiszących oraz stacjonarnych (ważne 10 lat), podesty ruchome masztowe w tym uprawnia do obsługi podestów ruchomych masztowych oraz stacjonarnych( ważne 10 lat), podesty ruchome przejezdne (ważne 5 lat), podesty na pojazdach kolejowych (ważne 10 lat).

Zobacz też kurs na kategorię- Podesty Ruchome Przejezdne

Warunki przystąpienia do szkolenia na operatora podestów

Kursant mieć ukończone 18 lat.

Cel szkolenia podesty ruchome 

Celem szkolenia na podesty na terenie firmy jest uzyskanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu zasad obsługi podestów ruchomych masztowych, wiszących i samojezdnych oraz przygotowanie do egzaminu UDT  i uzyskania zaświadczenia kwalifikacyjnego zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 18 lipca 2001 roku w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych (Dz. U. Nr 79, poz. 849 ze zm. Dz. U. Nr 50 poz 426).

Jakie dokumenty dostanę po kursie operatora podestów

Po zakończonym egzaminie UDT kursant otrzymuje:

  • uprawnienia ( legitymację) z wpisaną grupa podestów, którą może obsługiwać wg informacji, które wypełnił we wniosku o sprawdzenie kwalifikacji
  •  zaświadczenie o przebytym kursie z ramowym programem szkolenia. Zaświadczenia wystawiamy zarówno w języku polskim, jak i angielskim

Cena kursu na podesty z egzaminem UDT

Cena kursu ustalana jest indywidualnie – telefonicznie lub mailowo. Koszt szkolenia zależy od obowiązującej promocji, innych kursów, na które zapisze się dana osoba oraz ilości osób biorących udział w danym szkoleniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI i ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY. Zapraszamy.