Kurs na podesty IIP

Kurs na podesty IIP

Kurs obsługi podestów ruchomych IIP z egzaminem UDT – Szkolenie na podesty masztowe, ruchome stacjonarne, ruchome wiszące

Kurs na podesty IIP z egzaminem UDT prowadzimy dla grup i firm na terenie firmy klienta w Całej Polsce.

Szkolenie obsługi podestów ruchomych składa się z części teoretycznej, praktycznej i egzaminu państwowego przed komisją UDT.

Szkolenia operatorów podestów masztowych, wiszących i stacjonarnych – Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Kutno, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Toruń, Kraków i inne w całej Polsce

Firma Awans B.H.P. przeprowadza szkolenia na podesty ruchome masztowe, wiszące i stacjonarne. Kursy przeprowadzamy na terenie firmy klienta w całej Polsce. Dojazd do klienta gratis. Urządzenie na którym będzie przeprowadzone szkolenie i egzamin UDT powinno mieć ważną decyzje UDT.

Jakie urządzenia można obsługiwać z kategorią IIP?

Kurs na podesty obejmuje kategorię UDT II P.

Uprawnienia II P zawierają:

  • podesty ruchome wiszące
  • podesty ruchome masztowe
  • podesty ruchome stacjonarne

Zobacz też kurs na kategorię IP – Podesty Ruchome Przejezdne

Warunki przystąpienia do szkolenia na operatora podestów

Kursant musi:

  • mieć ukończone 18 lat,
  • posiadać stan zdrowia, pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku operatora podestów ruchomych przejezdnych, potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem lekarskim.

Cel szkolenia podesty ruchome IIP

Celem szkolenia na podesty na terenie firmy jest uzyskanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu zasad obsługi podestów ruchomych masztowych, wiszących i samojezdnych oraz przygotowanie do egzaminu UDT  i uzyskania zaświadczenia kwalifikacyjnego zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 18 lipca 2001 roku w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych (Dz. U. Nr 79, poz. 849 ze zm. Dz. U. Nr 50 poz 426).

Jakie dokumenty dostanę po kursie IIP –  uprawnień na podesty ruchome masztowe, wiszące i samojezdne

Po zakończonym egzaminie UDT kursant otrzymuje:

  • uprawnienia ( legitymację) na II P – podesty ruchome: masztowe, wiszące, samojezdne 
  •  zaświadczenie o przebytym kursie z ramowym programem szkolenia. Zaświadczenia wystawiamy zarówno w języku polskim, jak i angielskim

Cena kursu IIP z egzaminem UDT

Cena kursu ustalana jest indywidualnie – telefonicznie lub mailowo. Koszt szkolenia zależy od obowiązującej promocji, innych kursów, na które zapisze się dana osoba oraz ilości osób biorących udział w danym szkoleniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI i ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY. Zapraszamy.

Zapraszamy również na stronę: Kursy na podesty ruchome IP i II P.