Szkolenia na ładowarki teleskopowe w Łodzi

Szkolenia na Ładowarki teleskopowe - uprawnienia na wózki specjalizowane ze zmienną fazą wysięgu w Łodzi i w całej PolsceFirma Awans B.H.P. prowadzi kursy i szkolenia na ładowarki teleskopowe - wózki jezdniowe specjalizowane ze zmienną fazą wysięgu. Wszystkim, którzy chcą zostać operatorami ładowarek, polecamy nasz kurs przygotowujący do egzaminu państwowego UDT ( dawna kategoria I WJO). Kursy skierowane są do osób indywidualnych, pracowników firm oraz większych zorganizowanych grup z całej Polski. Zajęcia prowadzimy na hali szkoleniowej w Łodzi lub na życzenie klienta w jego zakładzie pracy we wskazanym mieście. Dojazd naszych Instruktorów lub dowóz pracowników na halę szkoleniową w Łodzi jest całkowicie darmowy. Ładowarki teleskopowe mają szerokie zastosowanie w budownictwie, rolnictwie i transporcie. Uprawnienia UDT na wózki jezdniowe specjalizowane to świetny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji i zwiększenie szansy na znalezienie lepszej pracy.

Opis szkolenia na ładowarki teleskopowe

Jakie warunki muszę spełnić, by zapisać się na kurs na ładowarkę teleskopową?
Należy:

 • mieć ukończone 18 lat,
 • mieć skończoną szkołę podstawową.

Jak wygląda kurs na ładowarki teleskopowe?

Kurs obejmuje wykłady (zajęcia teoretyczne) z elementami multimedialnymi oraz zajęcia praktyczne prowadzone przez doświadczonych operatorów. Przed wyznaczonym egzaminem UDT, który odbywa się na hali szkoleniowej Awans BH.P. (lub na życzenie klienta na terenie jego firmy), kursanci powtarzają z Instruktorami cały materiał teoretyczny oraz najważniejsze manewry.

Zagadnienia omawiane na kursie, obejmują m.in.:

 • mechanikę i elektronikę urządzenia,
 • eksploatację wózka specjalizowanego,
 • pracę w warunkach specjalnych,
 • czynności, jakie musi wykonać operator przed przystąpieniem do, w trakcie i po pracy,
 • bhp użytkowania ładowarki teleskopowej
 • wiadomości o Dozorze Technicznym,
 • klasyfikację wózków jezdniowych i rodzaje uprawnień.

Czy egzamin UDT na ładowarki ma charakter obowiązkowy?

Zgodnie z rozporządzeniem UDT operator ładowarki teleskopowej musi posiadać odpowiednie kwalifikacje potwierdzone pozytywnym ukończeniem egzaminu państwowego. Samo odbycie kursu nie uprawnia nas do obsługi ładowarek. Awans B.H.P. w pełni organizuje egzamin UDT - wypełnia wnioski i wysyła je do Urzędu Dozoru Technicznego. Po zdanym egzaminie uczestnicy dostają legitymację UDT.

Nasza oferta obejmuje:

 • wykłady teoretyczne z elementami multimedialnymi na podstawie programu szkoleniowego zatwierdzonego przez UDT,
 • materiały dydaktyczne,
 • dodatkowe zniżki na inne kursy,
 • darmowe seminaria ( np. burta samowyładowcza lub hakowy sygnalista),
 • pomoc w szukaniu pracy i redagowaniu CV,
 • porady z zakresu UTB i BHP,
 • pełną organizację egzaminu UDT,
 • zaświadczenia z opisanym ramowym programem szkolenia w języku polskim i angielskim.
szkolenie na ładowarki teleskopowe
Uprawnienia na ładowarkę teleskopową
szkolenia na ładowarki teleskopowe - widły ładowarki

Czemu warto posiadać uprawnienia na ładowarki teleskopowe, czyli czy warto pracować jako operator ładowarki teleskopowej
- odpowiada Artur Makowski, Instruktor z firmy Awans B.H.P
.

Ładowarka teleskopowa to wózek jezdniowy, który dzięki możliwości zamontowania na nim różnych osprzętów (widły, łyżka, kosz do podnoszenia ludzi), jest nazywany wielozadaniowym nośnikiem osprzętu ze zmienną fazą wysięgu. Dodatkowym atutem takiej ładowarki jest zdolność poruszania się nie tylko po placach budowy, ale również po drogach publicznych. Dzięki temu może w łatwy sposób pokonywać dość spore odległości. Urządzenie to ma szerokie zastosowanie w rolnictwie, jak i w przemyśle budowlanym. Co ważne, mimo że jest maszyną przekraczającą 3,5 tony, do poruszania się nią po drogach wystarczy mieć tylko prawo jazdy kat. B lub T, a to ze względu na to, że jest pojazdem wolnobieżnym do 25 km/h. Prawo jazdy kat. B lub T nie jest wymagane w obrębie własnego gospodarstwa, jak i placu budowy. Jeździć ładowarką może każdy kto ukończył 18 rok życia, posiada aktualne badania zezwalające na obsługę ładowarki oraz pomyślnie zdał egzamin UDT.. Szkolenie tego typu oferuje Awans B.H.P. z Łodzi przy ul. Brukowej 23. Instruktorzy z tej firmy dojeżdżają do klientów na terenie całej Polski i gwarantują doskonałe przygotowanie kursantów do egzaminu UDT

kurs na ładowarkę - szkolenie operatora

Ceny szkoleń na ładowarki teleskopowe w firmie Awans B.H.P.

Cena kursu ustalana jest indywidualnie - telefonicznie lub mailowo. Koszt szkolenia zależy od obowiązującej promocji, innych kursów, na które zapisze się dana osoba oraz ilości osób biorących udział w szkoleniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI i ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY