Uprawnienia G1, G2, G3 bez wychodzenia z domu.

Chcesz zdobyć uprawnienia elektryczne G1 bez wychodzenia z domu? A może potrzebujesz uprawnień G2 lub G3? Naszym kursantom oferujemy możliwość przebycia szkolenia energetycznego, gazowego lub elektrycznego online. Działamy na terenie całej Polski. Szkolenie kończy się egzaminem państwowym. Kursant zdobywa po nim uprawnienia grupy G1, G2 lub G3 w zależności od wybranego wariantu szkolenia energetycznego. Szczegóły szkolenia ustalamy z klientem telefonicznie. Nasz specjalista określa dzień, specyfikę szkolenia, podaje informacje na jakim programie będzie odbywało się szkolenie.

Szkolenie i egzamin online są tak samo ważne jak szkolenie i egzamin stacjonarny.

Organizujemy specjalne szkolenia elektryczne online z egzaminem państwowym dla pracowników firm. Organizujemy także szkolenia energetyczne i gazowe.


Uwaga! Nadal istnieje możliwość stacjonarnych szkoleń energetycznych, elektrycznych i gazowych zorganizowanych w reżimie sanitarnym na naszej hali szkoleniowej w Łodzi. Szczegóły u naszego specjalisty: 737-446-866.


Szkolenia energetyczne wraz z egzaminem państwowym : elektryczne G1, energetyczne G2 i gazowe G3 organizujemy również po angielsku i włosku!


Chcesz się zapisać na bezpieczny kurs online i zdobyć uprawnienia elektryczne G1, uprawnienia energetyczne G2 lub uprawnienia gazowe G3? Aby odbyć wygodne i bezpieczne szkolenie online potrzebujesz:

 • skontaktować się z nami pod numerem 737-446-866
 • posiadać komputer lub tablet lub smartphone

Szkolenie elektryczne online

Szkolenie elektryczne online to świetna alternatywa dla szkoleń stacjonarnych. Są szybkie, wygodne i bezpieczne. Wykładowca przekazuje wiedzę w taki sam sposób jak na zajęciach teoretycznych na żywo, dodatkowo przesyłamy kursantom materiały szkoleniowe. Po zaliczonym egzaminie do kursanta wysyłane są uprawnienia państwowe.

Szkolenia elektryczne online — cele i efekty kształcenia

Zastana sytuacja epidemiologiczna i idąca za tym stopniowa cyfryzacja nauczania w obecnych czasach skłoniła nas do zorganizowania najwyższej jakości kształcenia zdalnego. Zapewniamy szybkie i bezpieczne odbycie szkolenia w wariancie online. Jest ono doskonałą formą podniesienia kwalifikacji dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą odbyć kursu w formie stacjonarnej. Nasze szkolenia to szkolenia, których celem jest przygotowanie pracownika do podejmowania działań zawodowych w warunkach, jakie stwarza obecny rynek pracy, a także odnalezienia się w obliczu konieczności jej zmiany. Zależy nam na tym, by ten niezwykle istotny dla branży kurs stał się ogólnodostępny, a uprawnienia elektryczne łatwe do uzyskania. Efektem szkolenia ma być natomiast stworzenie jak największej grupy specjalistów swojej dziedziny o odpowiednim poziomie wymaganych przez współczesne firmy kwalifikacji.

Jakie szkolenia mogę zrobić online?

Oferujemy wszystkie warianty szkoleń energetycznych, po których dostaniesz następujące uprawnienia:

 • UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE Grupa G1 – grupa G1 (D i E) Dozór i Eksploatacja do 1 kv i powyżej 1kv; dodatkowo nasi kursanci mogą wziąć udział w praktycznym kursie pomiarów elektrycznych;
 • UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE Grupa G2 – grupa G2 D i E – dzięki zdobytym po egzaminie państwowym uprawnieniom tej kategorii, można wykonywać prace związane z eksploatacją urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, jak również wykonywać prace związane z konserwacją, montażem i naprawą urządzeń energetycznych, obsługiwać urządzenia energetyczne oraz wykonywać prace kontrolne i pomiarowe przy urządzeniach tego typu.
 • UPRAWNIENIA GAZOWE Grupa G3 – grupa G3 D i E – adresowane do osób, które chcą zajmować się eksploatacją lub dozorem urządzeń, instalacji oraz sieci gazowych, w tym do pracowników, wykonujących badania kontrolno-pomiarowe dla urządzeń i instalacji gazowych.

Jak wygląda szkolenie energetyczne online?

Nasze szkolenia energetyczne online można omówić w kilku krokach:

 • Kontakt telefoniczny 737-446-866 lub mailowy awansbhp@awans-bhp.pl: nasz specjalista omawia szczegóły szkolenia, ustala termin, podaje wstępny plan szkolenia i program za pośrednictwem, którego odbędzie się szkolenie energetyczne. Ustalana jest tez cena szkolenia wraz z egzaminem państwowym ( w zależności od wariantu).
 • Następuje opłata przelewowa na wskazane konto
 • Następuje realizacja szkolenia online i egzaminu
 • Wysyłamy legitymacje z uprawnieniami państwowymi na wskazany adres
szkolenia elektryczne online

Szkolenie online to:

 • bezpieczeństwo
 • wygoda
 • szybkość

Zapraszam do kontaktu:

Zapisy pod numerem 737-446-866 lub mailem awansbhp@awans-bhp.pl