Szkolenie operatora maszyn czyszczących w tym zamiatarek samojezdnych

Kurs na zamiatarkę (szczotarkę) dla pracowników i osób indywidualnych w Łodzi i w Całej Polsce, obsługa maszyn czyszczących, szkolenie operatorów maszyn czyszczących to usługi dopasowane do twoich potrzeb. Przeczytaj czym charakteryzuje się nasze szkolenie i w razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt telefoniczny. W naszej ofercie znajdziesz inne profesjonalne kursy dzięki którym Ty lub Twoi pracownicy zwiększą swoje kwalifikacje lub zdobędą wymagane przez prawo uprawnienia.

Opis kursu operatora maszyn czyszczących w tym zamiatarek

Oferujemy szkolenia na zamiatarkę (szczotarkę) dla pracowników firm w całej Polsce i dla osób indywidualnych na naszej hali szkoleniowej w Łodzi na Brukowej 23.  Przeszkolimy operatorów maszyn czyszczących w firmach lub osoby, które będą dopiero szukać pracy jako operator maszyny czyszczącej – szkolenie podzielone jest na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Jakie są podstawowe cechy naszego szkolenia?

  • elastyczny grafik
  • dobra cena
  • szybkość realizacji usługi
  • kurs obsługi zamiatarek i maszyn czyszczących dopasowany do klienta

Uprawnienia operatora maszyny czyszczącej – uprawnienia do obsługi zamiatarki

Po szkoleniu z obsługi zamiatarek i maszyn czyszczących kursant otrzymuje zaświadczenie w języku polskim i angielskim z opisanym programem kursu – na życzenie możliwe przetłumaczenie zaświadczenia na inne języki.

Po skończonym szkoleniu z  zamiatarek i innych urządzeń czyszczących będziesz miał za sobą praktykę na:

  • urządzeniach czyszczacych
  • zamiatarkach samojezdnych
  • samojezdnych  maszynach czyszczących
  • szczotkach mechanicznych
  • odkurzaczach profesjonalnych
  • ciśnieniowych  urządzeniach myjących

Ponadto poznasz podstawowe przepisy BHP  i przepisy ochrony przeciwpożarowej wykonywanej pracy oraz czynności wykonywane przed i po rozpoczeciu pracy jako operator urządzeń czyszczących, zamiatarek.

Nasza firma szkoleniowa jest wpisana do Krajowego Rejestru Firm Szkoleniowych, świadczymy profesjonalne usługi szkoleniowe dla firm i osób indwywidualnych. Nasi Instruktorzy to fachowcy, ktrzy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia.

Zobacz profile naszych Instruktorów. 

Co może operator maszyn i urządzeń czyszczących

od 2015 r wg klasyfikacji zawodów zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej od  zawód OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH jest wyszczególniony pod nr 912904. Operator maszyn czyszczących może obsługiwać profesjonalne urządzenia samojezdne i elektryczne do czyszczenia ( np. szczotarki w marketach lub na magazynach) oraz zna podstawowe zasady BHP przy obchodzeniu się z chemią, która stosuje się w urządzeniach do sprzątania.

Wszystkiego można nauczyć się na naszym szkoleniu.

Zapraszamy do kontaktu. 

Czy trzeba robić kurs na operatora maszyn czyszczących (zamiatarek, szczotarek) ?

Maszyny czyszczące powinien obsługiwać profesjonalista, który ma już jakąś praktykę na takim urządzeniu i zna podstawowe zasady bezpieczeństwa. Bardzo istotne, zwłaszcza w razie wypadku na takiej maszynie jest potwierdzenie, że taka osoba była profesjonalnie przygotowana do obsługi. Obecnie coraz więcej pracodawców szuka wykwalifikowanych pracowników, warto więc uzyskać odpowiednie zaświadczenie o zdobytych umiejętnościach.

Cena i szczegóły kursu na zamiatarkę – szkolenia operatora maszyny czyszczącej

Jeśli jesteś zainteresowany ceną  i szczegółami naszej oferty kursu na zamiatarkę – szkolenia dla operatora maszyn czyszczących napisz do nas lub zadzwoń.

Kontakt do Awans BHP