panel sterujący w ładowarce - szkolenie operatorów UDT

Panel sterujący w ładowarce – szkolenie operatorów UDT

Szkolenia UDT

Szkolenia przygotowujące do egzaminu UDT

Szkolenia UDT to szkolenia operatorów i konserwatorów przygotowujące do egzaminu państwowego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Szkolenia składają się z części praktycznej i teoretycznej. Zajęcia dopasowujemy do grafiku kursanta. Kursantom oferujemy nielimitowaną liczbę godzin praktycznych. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w formie multimedialnych wykładów i instruktażu instruktora. Egzamin i szkolenie organizujemy na naszej hali szkoleniowej lub na terenie firmy klienta w całej Polsce.

Zapisy na naszej hali szkoleniowej na Brukowej 23 w Łodzi.  Zapraszamy też do zapisów telefonicznych po numerem 737-466-887 lub  mailowych.

Kategorie uprawnień UDT

Poniżej przedstawiamy kategorie uprawnień UDT na jakie możesz zrobić u nas kurs:

 • IWJO – operator wózka widłowego specjalizowanego ze zmiennym wysięgiem (ładowarka teleskopowa) i wózka z ładunkiem unoszonym wraz z operatorem – zawiera niższe kategorie IIWJO, IIIWJO
 • IIWJO – operator wózków widłowych jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem
  Szkolenia operatorów UDT w Awans BHP

  Szkolenia operatorów UDT w Awans BHP

  specjalizowanych

 • IIIWJO – operator wózków widłowych ręcznie prowadzone i zdalnie sterowane.
 • IP – operator podestów : podesty ruchome przejezdne wolnobieżne, podesty ruchome samojezdne montowane na pojeździe, podesty ruchome przewoźne
 • IIP – operator podestów : podesty ruchome wiszące, podesty ruchome masztowe, podesty ruchome stacjonarne
 • IS – operator suwnic : suwnice sterowane z kabiny oraz wciągniki i wciągarki wg kategorii IW, jak również suwnice z kategorii IIS (1 egzamin UDT na obydwie kategorie IS i IIS)
 • IIS – operator suwnic : suwnice hakowe ogólnego przeznaczenia sterowane z poziomu roboczego (w tym bezprzewodowo) oraz wciągniki i wciągarki według kategorii IIW
 • IIŻ operator żurawi : żuraw samojezdny i  żuraw przenośny typu HDS
 • ID operator dźwigów : dźwigi towarowe ze sterowaniem ręcznym i szpitalnym
 • IID operator dźwigów : dźwigi budowlane towarowe oraz wyciągi towarowe, przewoźne i przenośne, wyciągi statków.

Uwaga! Od 2017 roku łódzki oddział UDT nie wymaga badań lekarskich do egzaminu UDT.

 

 

szkolenia konserwatorów ładowarek

Szkolenia konserwatorów ładowarek

Szkolenia UDT na konserwację

Oferujemy szkolenia konserwacji urządzeń magazynowych zakończone egzaminem UDT:

 • konserwator wózków widłowych i ładowarek teleskopowych
 • konserwator podestów ruchomych
 • konserwator żurawi samojezdnych i żurawi przenośnych typu HDS
 • konserwator suwnic
 • konserwator burt samowyładowczych

 

 

Jakie kursy warto zrobić, aby podnieść swoje kwalifikacje?

Firma Awans B.H.P. poleca szkolenia i kursy  przygotowujące do pracy w charakterze operatora urządzeń magazynowych zakończonych egzaminem państwowym. Kurs na wózki widłowe i inne urządzenia transportu bliskiego w połączeniu z seminariami na Hakowego Sygnalistę czy Burtę Samowyładowczą, to doskonały sposób zwiększenia swojej atrakcyjności na rynku pracy.

szkolenia dla pracowników firmy Ikea

szkolenia dla pracowników firmy Ike

Wszyscy kursanci, zarówno Ci z Łodzi, jak i z różnych zakątków Polski, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i gratisowe seminaria.

Oprócz przekazania wiedzy teoretycznej i zaoferowania nielimitowanych godzin praktycznych na urządzeniach transportu bliskiego (wózkach, podestach), Instruktorzy przybliżą przyszłym operatorom realia pracy wózkowego w Polsce i za granicą.

 

 

Instruktorzy Transportu Bliskiego

Nasi szkoleniowcy przez wiele lat pracowali na sprzęcie magazynowym w firmach w Łodzi i na terenie całej Polski. Uczą u nas sprawdzeni konserwatorzy i specjaliści bhp udzielający się w branży dźwignicowej. Posiadają niezbędne kwalifikacje pedagogiczne i uprawnienia zawodowe oraz niezbędną wiedzę z zakresu obsługi, konserwacji i napraw urządzeń magazynowych.

Zapraszamy do naszej firmy z halą szkoleniową na Bałutach, ul. Brukowa 23 (niedaleko Tesco Extra) – możliwość dowozu kursantów z innych rejonów Polski oraz gratisowy dojazd do klienta na teren jego firmy.

Skontaktuj się z nami!