szkolenia BHP dla pracowników

szkolenia BHP dla pracowników

Usługi BHP dla Firm

Obsługa firm pod kątem BHP – opieka BHP dla firm i placów budowy

Awans BHP oferuje usługi BHP dla firm – oprócz szkoleń okresowych,wstępnych i specjalistycznych BHP – oferujemy pełną, kompleksową opiekę BHP dla firm i placów budowy : między innymi audyty BHP, sporządzanie dokumentacji BHP, sporządzenie IBWR, BIOZ, dokumentacji powypadkowej. 

Nasza firma specjalizuje się w BHP związanym zwłaszcza z pracami wykonywanymi na magazynach i budowach, prowadzimy jednak też szkolenia BHP dla pracowników administracyjno- biurowych, pracodawców, koordynatorów czy służb mundurowych. Dojeżdżamy do klienta w Całej Polsce.

Pełna oferta usług BHP oferowanych przez Awans BHP

Nasze usługi BHP dla Firm dopasowujemy do profilu firmy klienta – liczy się dla nas dopasowanie i zindywidualizowanie programu szkoleń BHP. Nasze szkolenia charakteryzują się multimedialnymi prezentacjami, dokładnością wykonania, elastycznym grafik,

Oferujemy :

 • Porady dotyczące przepisów BHP i UDT
 • Szkolenia BHP – wstępne i okresowe
 • Programy szkoleń BHP
 • Sporządzanie oceny ryzyka zawodowego
 • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej
 • Sporządzanie IBWR – Instrukcja Bezpiecznego Wykonywania Robót
 • Sporządzanie prezentacji BHP
 • Sporządzanie BIOZ – Plan Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia
 • Kursy Pierwszej Pomocy
 • Audyty BHP
 • Ogólną Opiekę BHP firm lub placów budowy

Zobacz też szkoleni okresowe i wstępne BHP

Szkolenia z pierwszej pomocy – kurs pierwszej pomocy 

Dlaczego warto wybrać firmę zewnętrzną do opieki BHP?

Mniejsze firmy  mogą korzystać z zewnętrznych, profesjonalnych firm i nie posiadać własnego bhpowca. W takich przypadkach najlepiej doraźnie korzystać z usług profesjonalistów obeznanych w przepisach BHP i rozliczajacych klienta za usługi.

Większe firmy muszą posiadać własną służbę BHP, jednak pamietajmy, że taki pracownik BHP w ramach swoich obowiązków nie może wykonywać np. okresowych szkoleń BHP. 

Służymy też wsparciem BHP dla bhpowców pracujących na stałe w firmach.

W myśl § 2 ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 109, poz. 704 z późn. zm.) do zakresu prac służby BHP nie należy prowadzenie innych szkoleń BHP niż wstępne. 

Nasi specjaliści to nie tylko teoretycy BHPowcy ale praktycy, operatorzy, elektrycy, konserwatorzy i instruktorzy posiadający dodatkowe wykształcenie BHP, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę na konferencjach UDT, są członkami Stowarzyszeń BHP, mają kontakt z żywą wiedzą i praktyką BHP, publikują artykuły na łamach czasopism naukowych.

Wybierając nas masz pewność, że będziesz na bieżąco z rozwiązaniami prawnymi BHP i UDT.

Usługi BHP, audyty BHP, inne szkolenia dla firm

Oprócz usług BHP i opieki firm posiadamy bogatą ofertę szkoleń operatorów i konserwatorów UDT oraz kursów elektrycznych. Wykonujemy także pomiary elektryczne urządzeń i budynków oraz przeglądy konserwacyjne UDT.

Audyty BHP

Wiemy jaką dokumentację powinno posiadać urządzenia, jakie instrukcje BHP powinny się przy nim znaleźć, jakich uprawnień BHPowiec powinien wymagać od pracowników.

Świadczymy też niezależne konsultacje BHP – jeśli chcesz sprawdzić czy twoja firma lub budowa jest odpowiednio przygotowana wg obowiązujących wytycznych BHP.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

NUMER DO SPECJALISTY BHP:       737-466-886      737-466-997

Materiały do pobrania :

przepisy bhp w firmie

wymagania bhp dla firm infografika

co ile szkolenia okresowe bhp informator