Seminarium na dźwignik przemysłowy - obsługa podnośników w warsztatach samochodowych i dźwigników wszystkich typów

Kurs obsługi dźwigników przemysłowych jest skierowany do każdego, kto pracuje w warsztacie mechanicznym, samochodowym lub przy konserwacji urządzeń i maszyn. Dźwignik przemysłowy jest urządzeniem wykorzystywanym do podnoszenia znacznych ciężarów i przytrzymywania ich na odpowiedniej wysokości. Dzięki temu ułatwia pracę mechanikom czy konserwatorom.


Tematyka szkolenia obsługi dźwignika przemysłowego - podnośnika samochodowego


Seminarium obejmuje następujące zagadnienia:

  • typy stosowanych dźwigników, ich budowę i eksploatację,
  • podstawy bhp i konserwacji,
  • praktyczne zastosowanie i czynności operatora przed, w trakcie i po wykonanej na dźwigniku pracy.

Uprawnienia obsługującego dźwignik


Po skończonym seminarium kursant otrzymuje zaświadczenie w języku polskim i angielskim wraz z opisanym ramowym programem seminarium. Dzięki temu zarówno polski, jak i zagraniczny pracodawca będzie wiedział, jakie zagadnienia opanował przyszły pracownik.

Czy potrzebuję pszeszkolić pracowników do obsługi podnośnika warsztatowego – dźwignika przemysłowego?

Jeśli posiadasz dźwignik przemysłowy popularnie zwany hakowcem do jego obsługi wg prawa potrzebujesz wykwalifikowanego pracownika po odpowiednim przeszkoleniu. Awans BHP oferuje szkolenia dla pracowników z obsługi podnośników warsztatowych i samochodowych.

Cena kursu na dźwignik przemysłowy

Cena kursu ustalana jest indywidualnie - telefonicznie lub mailowo. Koszt szkolenia zależy od obowiązującej promocji, innych kursów, na które zdecyduje się dana osoba oraz ilości osób zapisujących się na dane seminarium.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI i ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY. Zapraszamy.