Kurs energetyczny G2

uprawnienia energetyczne - kotły, piece

uprawnienia energetyczne – kotły, piece

Uprawnienia energetyczne G2 eksploatacja i dozór – kurs na uprawnienia SEP Grupa II

Uprawnienia energetyczne G2 wydawane przez Stowarzyszenienie Elektryków Polskich ( SEP) to uprawnienia zezwalające na eksploatację urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, wykonywanie prac obejmujących konserwację,montaż i prace naprawcze, obsługę urządzeń energetycznych oraz prace kontrolne i pomiarowe przy tych urządzeniach np. przy kotłach. Na naszym kursie zyskasz konkretną wiedzę by uzyskać uprawnienia energetyczne Grupy II wydawane przez SEP i zdać egzamin przed komisją SEP. Kurs i egzamin odbywa się na naszej hali szkoleniowej w Łodzi – na życzenie klienta organizujmy szkolenia i egzaminy na terenie firmy klienta.

Gdzie odbywa się kurs energetyczny G2 i egzamin na uprawnienia cieplne Grupy II?

Szkolenie energetyczne i egzamin na uprawnienia cieplne (eneregetyczne) przed komisją SEP odbywa się na naszej hali szkoleniowej w Łodzi na ulicy Brukowej 23 lub na terenie firmy wskazanej przez klienta. Egzaminy na naszej hali odbywają się regularnie. Egzamin i szkolenie odbywa się w jednym miejscu! Dojazd do siedziby firmy klienta jest bezpłatny. Oprócz szkoleń z zakresu uprawnień energetycznych prowadzimy kursy elektryczne na uprawnienia grupy G1 i kursy na uprawnienia gazowe grupy G3, a także praktyczny kurs pomiarów elektrycznych. Dla uczestników większej ilości kursów mamy atrakcyjne zniżki i promocje.  Zapewniamy szybki termin realizacji szkolenia i egzaminu.  Skontaktuj się z nami!

Zakres uprawnień energetycznych  (cieplnych) G2

Uprawnienia energetyczne G2 E i D ( Grupa 2 eksploatacja i dozór) to uprawnienia do eksploatacji i dozoru urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz inne urządzenia energetyczne takie jak:

  • piece przemysłowe o mocy powyżej 50 kW
  • przemysłowe urządzenia odbiorcze pary i gorącej wody, o mocy powyżej 50 kW
  • kotły parowe oraz wodne na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi;
  • sieci i instalacje cieplne wraz z urządzeniami pomocniczymi, o przesyle ciepła powyżej 50 kW;
  • turbiny parowe oraz wodne o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi;
  • urządzenia wentylacji, klimatyzacji i chłodnicze, o mocy powyżej 50 kW;
  • pompy, ssawy, wentylatory i dmuchawy, o mocy powyżej 50 kW;
  • sprężarki o mocy powyżej 20 kW oraz instalacje sprężonego powietrza i gazów technicznych;
  • urządzenia do składowania, magazynowania i rozładunku paliw, o pojemności składowania odpowiadającej masie ponad 100 Mg;
  • aparatura kontrolno-pomiarowa i urządzenia automatycznej regulacji do urządzeń i instalacji eneregtycznych

Cena kursu eneregetycznego i egzaminu na uprawnienia G2

Cena naszego kursu jest uzależniona od ilości osób zgłaszających się na kurs (rabat przy większych grupach), obowiązującej promocji i wybranego wariantu kursu. Cena egzaminu państwowego to koszt 225 zł. Jeśli chcesz poznać aktualną cenę szkolenia energetycznego G2, skontaktuj się z nami!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI i ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY. Zadzwoń do naszego specjalisty: 737-446-866 
Zajrzyj też na: http://kursyelektryczne.com.pl/