Szkolenia BHP dla osób rosyjskojęzycznych

Szkolenia BHP dla osób rosyjskojęzycznych – po rosyjsku i ukraińsku

W związku z rosnącą liczbą pracowników z Ukrainy, Białorusi, Rosji czy Mołdawii znajdujących zatrudnienie w Polsce, postanowiliśmy poszerzyć pole naszej działalności związanej z branżą bhp.  Do naszej dotychczasowej oferty wprowadziliśmy szkolenia bhp – wstępne okresowe –prowadzone w języku rosyjskim i ukraińskim. 

Obowiązkowe szkolenia bhp dla pracowników z Ukrainy, Rosji, Białorusi czy Mołdawii

Zgodnie z art. 237³ § 1 ustawy z 26.06.1974 r. Kodeksu pracy:
„Nie wolno dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada on wymaganych kwalifikacji lub potrzebnych umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.”

 

Dlaczego warto wybrać szkolenia bhp z Awans BHP?

  • multimedialne, ciekawie prowadzone szkolenie bhp
  • szkolenie prowadzone w języku rosyjskim lub ukraińskim 
  • kurs pierwszej pomocy z zajęciami praktycznymi
  • posiadamy własne materiały dydaktyczne
  • wystawiamy pełną dokumentacje dla pracownika i pracodawcy
  • sporządzamy ocenę ryzyka zawodowego dla pracowników obcojęzycznych i sporządzamy całą wymaganą dokumentacje bhp
  • dojazd gratis do grupy kursantów na teren firmy pracodawcy
  • możliwość przeprowadzenia szkoleń na naszej hali szkoleniowej i w naszej sali konferencyjnej
  • szkolimy pracowników obcojęzycznych także na operatorów wózków widłowych

Szkolenia bhp po rosyjsku i ukraińsku

Dodatkowym atutem naszych szkoleń bhp i szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest dostosowanie programu szkolenia – podczas kursu nasi specjaliści wzbogacają tematykę zajęć m.in. o omówienie zagrożeń związanych z wykonywaniem pracy przez obcokrajowców na terenie Polski.
Szkolenia bhp dla pracowników rosyjskojęzycznych przeprowadzone w języku rosyjskim to również świadectwo, że dany pracodawca dba o bezpieczeństwo swoich pracowników i działa w sposób profesjonalnych i godny zaufania. Szkolenia w języku rosyjskim mogą okazać się również pomocne w przypadku kontroli chociażby Państwowej Inspekcji Pracy, która może domagać się potwierdzenia, że dany pracownik został zapoznany z obowiązującymi w danym zakładzie pracy przepisami bhp w sposób dla niego zrozumiały.

 

Kontakt z Awans BHP

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami bhp i kursem pierwszej pomocy w języku rosyjskim zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń bhp oraz do kontaktu z naszymi specjalistami  – chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i ustalą szczegóły współpracy.