Uprawnienia elektryczne, energetyczne G1, G2, G3

Organizujemy kursy elektryczne, energetyczne i gazowe po których otrzymasz uprawnienia G1, G2, G3 . Uprawnienia elektryczne, energetyczne, gazowe można zdobyć odbywając jeden z trzech prowadzonych przez nas kursów i zdając egzamin przed komisją państwową. Organizujemy kursy i egzaminy na naszej hali szkoleniowej w Łodzi lub w siedzibie firmy klienta w całej Polsce.

Uprawnienia G1, G2, G3 – promocja

Dla osób, które pragną uzyskać uprawnienia G1, G2, G3 za jednym razem przygotowaliśmy promocję, która obejmuje zniżkę na pakiet kursów oraz dodatkowy kurs praktyczny pomiarów elektrycznych. Dla firm i zorganizowanych grup przewidzieliśmy korzystny rabat pomniejszającą cenę szkoleń dla pracowników. Więcej informacji pod naszym numerem telefonu. Zapraszamy do kontaktu!

Rodzaje szkoleń kończących się egzaminem państwowym

Uprawnienia elektryczne Grupa 1 G1

Oferujemy kurs na uprawnienia elektryczne Grupy G1 Dozór i Eksploatacja (D i E) do 1 kv i powyżej. Dodatkowo polecamy także prakyczny kurs pomiarów elektrycznych.

Zapisy pod numerem telefonu  737-446-866 lub poprzez formularz. 

Więcej informacji w tej zakładce. 

Uprawnienia energetyczne Grupa 2 G2

Kurs na uprawnienia energetyczne Grupy G2 D i E zakończony egzaminem państwowym.

Uprawnienia energetyczne G2 to uprawnienia zezwalające na eksploatację urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, wykonywanie prac obejmujących konserwację,montaż i prace naprawcze, obsługę urządzeń energetycznych oraz prace kontrolne i pomiarowe przy tych urządzeniach np. przy kotłach.

Zapisy pod numerem telefonu  737-446-866 lub poprzez formularz. 

Więcej informacji tutaj!

Uprawnienia gazowe Grupa 3 G3

Kurs na uprawnienia gazowe Grupy G3 D i E zakończony egzaminem państwowym.

Uprawnienia Gazowe G3 dające uprawnienia państwowe  są przeznaczone dla osób zajmujących się eksploatacją lub dozorem urządzeń, instalacji oraz sieci gazowych. Uprawnienia typu  G3 mogą być przyznane w zakresie: obsługi, konserwacji bądź remontów. Uprawnień G3 potrzebują też pracownicy, którzy wykonują badania kontrolno-pomiarowe dla urządzeń i instalacji gazowych.

Zapisy pod numerem telefonu  737-446-866 lub poprzez formularz.