Uprawnienia G1, G2, G3 wydawane przez SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich)

Organizujemy kursy elektryczne, energetyczne i gazowe po których otrzymasz uprawnienia G1, G2, G3 wydawane przez SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich). Uprawnienia SEP można zdobyć odbywając jeden z trzech prowadzonych przez nas kursów i zdając egzamin przed komisją SEP. Organizujemy kursy i egzaminy na naszej hali szkoleniowej w Łodzi lub w siedzibie firmy klienta w całej Polsce.

Uprawnienia G1, G2, G3 – promocja

Dla osób, które pragną uzyskać uprawnienia G1, G2, G3 za jednym razem przygotowaliśmy promocję, która obejmuje zniżkę na pakiet kursów oraz dodatkowy kurs praktyczny pomiarów elektrycznych. Dla firm i zorganizowanych grup przewidzieliśmy korzystny rabat pomniejszającą cenę szkoleń dla pracowników. Więcej informacji pod naszym numerem telefonu. Zapraszamy do kontaktu!

Rodzaje szkoleń kończących się egzaminem przed komisją SEP

Uprawnienia elektryczne Grupa 1 G1

Oferujemy kurs na uprawnienia elektryczne Grupy G1 Dozór i Eksploatacja (D i E) do 1 kv i powyżej. Dodatkowo polecamy także prakyczny kurs pomiarów elektrycznych.

Zapisy pod numerem telefonu  737-446-866 lub poprzez formularz. 

Więcej informacji w tej zakładce. 

Uprawnienia energetyczne Grupa 2 G2

Kurs na uprawnienia energetyczne Grupy G2 D i E zakończony egzaminem przed komisją SEP.

Uprawnienia energetyczne G2 to uprawnienia zezwalające na eksploatację urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, wykonywanie prac obejmujących konserwację,montaż i prace naprawcze, obsługę urządzeń energetycznych oraz prace kontrolne i pomiarowe przy tych urządzeniach np. przy kotłach.

Zapisy pod numerem telefonu  737-446-866 lub poprzez formularz. 

Więcej informacji tutaj!

Uprawnienia gazowe Grupa 3 G3

Kurs na uprawnienia gazowe Grupy G3 D i E zakończony egzaminem przed komisją SEP.

Uprawnienia Gazowe G3 dające uprawnienia typu SEP  są przeznaczone dla osób zajmujących się eksploatacją lub dozorem urządzeń, instalacji oraz sieci gazowych. Uprawnienia typu SEP G3 mogą być przyznane w zakresie: obsługi, konserwacji bądź remontów. Uprawnień G3 potrzebują też pracownicy, którzy wykonują badania kontrolno-pomiarowe dla urządzeń i instalacji gazowych.

Zapisy pod numerem telefonu  737-446-866 lub poprzez formularz.