Kursy na burty samowyładowcze - szkolenia na podesty ruchome załadowcze

Dlaczego warto ukończyć kurs obsługi burty samowyładowczej opinia Bartosza Gutowskiego - właściciela firmy Awans B.H.P.

Nieodzownym elementem każdej gałęzi przemysłu jest logistyka. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest przetransportowanie towaru z punktu A do punktu B w ekspresowym tempie. Niesamowicie przydatnym urządzeniem przy załadunku i rozładunku jest wózek widłowy. Nie zapominajmy jednak o jeszcze jednej bohaterce... o burcie samowyładowczej. Narzędzie niezwykle popularne w dzisiejszych czasach. Cieszy się powodzeniem m.in. wśród firm kurierskich. Zapewne mało który kurier wyobraża sobie swoją pracę bez tego urządzenia. Bo niby jak rozładować dwie europalety na ulicy bez rampy, bez widlaka?


Może być to dla Was zaskoczeniem, ale na burtę samowyładowczą potrzebne są uprawnienia. Urządzenie to podlega pod UDT (tak jak większość innych urządzeń transportu bliskiego). Obsługa burty bez przeszkolenia jest zabroniona.

Ceny kursu

Zapraszamy na seminarium "Burty samowyładowcze" organizowane przez firmę szkoleniową Awans B.H.P. w Łodzi na Brukowej 23. Seminaria prowadzimy również na terenie firmy klienta.


Cena kursu ustalana jest indywidualnie - telefonicznie lub mailowo. Koszt szkolenia zależy od obowiązującej promocji, innych kursów, na które zdecyduje się dana osoba oraz ilości osób zapisujących się na dane seminarium.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI i ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY. Zapraszamy.