Kurs na dźwigi towarowo-osobowe w Łodzi i na terenie Całej Polski

Szkolenia na dźwigi towarowe i towarowo- osobowe w Łodzi i w całej Polsce, kursy na windy towarowe, windy towarowo-osobowe

Dźwig towarowo-osobowy zwany potocznie windą jest urządzeniem podnoszącym i obsługującym określone poziomy przystankowe. Służy do przewozu osób i towarów. Zgodnie z polskim prawem do obsługi tego typu wind wymagane są uprawnienia. Aby je zdobyć należy zdać egzamin państwowy UDT. Nasz kurs przygotowuje do egzaminu zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym.

Szkolenia na dźwigi towarowo- osobowe

Jak wygląda kurs na dźwigi towarowo-osobowe ?

Kursanci zostają zapoznani z zagadnieniami dotyczącymi m.in.:

– podstawowych parametrów dźwigów,

– głównych zespołów dźwigu towarowo-osobowego,

– obowiązków i zadań obsługującego windy,

– zasad bezpieczeństwa pracy przy obsłudze dźwigów towarowo-osobowych

Jakie dokumenty otrzymuje po kursie i zdanym egzaminie UDT operator dźwigu towarowo-osobowego?

Kursant po skończonym kursie na dźwigi towarowe otrzymuje oczywiście legitymację UDT oraz  zaświadczenie z opisanym ramowym programem szkolenia w języku polskim i angielskim.

Jak wygląda kurs na dźwigi towarowo-osobowe  i ile trwa?

Kurs na dźwigi towarowo osobowe dopasowujemy do potrzeb klienta. Jeśli kurs organizowany jest dla dużej liczby pracowników dopasowujemy się do grafiku pracy – kurs zazwyczaj prowadzony jest w miejscu pracy. Jeśli jesteś osobą indywidualną wszystko zależy od szybkości przyswojenia materiału i twojej dyspozycyjności – grafik kursu na pewno dopasujesz do swoich zajęć. Jeśli będziesz potrzebował dodatkowej pomocy – ponadprogramowe godziny kursu gratis.

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie, kurs na dźwigi towarowo-osobowe (windy towarowo-osobowe) w Awans BHP z Łodzi?

Kurs na windy towarowo-osobowe przeprowadza doświadczony instruktor, który posiada szereg kwalifikacji i uprawnień UDT, na bieżąco uzupełnia swoją wiedzę branżową, zwłaszcza jeśli chodzi o przepisy związane z UDT i BHP urządzeń magazynowych takich jak wózki widłowe, podesty, suwnice, wciągniki, dźwigniki czy dźwigi towarowe i osobowe. Zajęcia teoretyczne i praktyczne mają charakter multimedialny, instruktorzy dzielą się na nich swoim doświadczeniem i solidnie przygotowują do egzaminu UDT. Zajęcia zazwyczaj odbywają się w firmie u klienta na terenie Całej Polski (dojazd gratis) lub na naszej hali szkoleniowej w Łodzi.

Zajęcia prowadzone są dla dużych grup ale także dla klientów indywidualnych.

Warto inwestować w dodatkowe uprawnienia.

Ważna informacja dla obsługujących dźwigi towarowo- osobowe, dźwigi towarowe, windy towarowe

Pamiętaj jeśli obecnie na terenie pracy obsługujesz windy towarowo-osobowe działasz niezgodnie z prawem.

Do obsługi dźwigu towarowo-osobowego inaczej nazywanego windą towarową potrzebne są ważne uprawnienia państwowe  czyli legitymacja UDT.

Dźwig towarowo- osobowy powinien mieć aktualny przegląd UDT i posiadać swój numer nadany przez UDT oraz odpowiednią naklejkę.

Czy egzamin UDT na dźwigi towarowo-osobowe ma charakter obowiązkowy?

Dźwigi mogą obsługiwać tylko osoby posiadające aktualne uprawnienia zdobyte poprzez pozytywne ukończenie egzaminu państwowego. To bezpośrednio obsługujący odpowiada za bezpieczną eksploatację dźwigu. Pracodawca musi mieć więc pewność, że na stanowisku wiążącym się z dużą odpowiedzialnością znajduje się osoba posiadająca stosowną wiedzę i umiejętności. Ich potwierdzeniem jest legitymacja UDT, którą przyszły operator windy towarowo-osobowej otrzymuje po zdanym egzaminie. Awans B.H.P. organizuje egzamin UDT – wypełnia wnioski, składa je do Urzędu Dozoru Technicznego oraz pośredniczy w odbiorze legitymacji.

Ceny szkoleń na windy towarowo-osobowe w firmie Awans B.H.P.

Cena kursu ustalana jest indywidualnie – telefonicznie lub mailowo. Koszt szkolenia zależy od obowiązującej promocji, innych kursów, na które zapisze się dana osoba oraz ilości osób biorących udział w szkoleniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI i ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY