Kurs na operatora żurawi wieżowych

Firma Awans B.H.P. zaprasza na kurs przygotowujący do egzaminu UDT na operatora żurawia wieżowego (szkolenie na dźwig wieżowy) - dawna kategoria UDT I Ż. Zapewniamy pełną organizację państwowego egzaminu. Marzysz o pracy na wysokościach, przynoszącej konkretne zyski i satysfakcję zawodową? Jeśli tak, kurs na żurawie (dźwigi) wieżowe adresowany jest właśnie do Ciebie. Urządzenia te wykorzystywane są w przemyśle i transporcie w bardzo różnych miejscach. Znajdziemy je na placach budowy, w portach, na platformach wiertniczych, statkach ładunkowych. Tylko od Ciebie zależy, czy zrobisz krok naprzód i stworzysz sobie nowe szanse zawodowe.

Praca operatora żurawia wieżowego czeka na Ciebie.

Warunki przystąpienia do kursu na żurawie / dźwigi wieżowe różnych typów

Aby zapisać się na kurs na żurawie wieżowe musisz mieć:

  • skończone 18 lat,
  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • badania lekarskie.

Cel kursu na operatora żurawi / dźwigów wieżowych:

  • przygotowanie kursantów do zdania egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego na Operatora Żurawi Wieżowych I Ż,
  • przygotowanie do pracy przyszłego operatora dźwigu, przekazanie mu umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej w taki sposób, by bezpiecznie i świadomie użytkował urządzenie transportu bliskiego i umiejętnie współpracował z hakowym sygnalistą i innymi pracownikami.
  • badania lekarskie.

Program szkolenia z obsługi żurawi wieżowych

Kursant zdobywa wiedzę z zakresu wiadomości o Dozorze Technicznym, współpracy z hakowymi, budowie żurawi, udźwigu i grupie natężenia pracy, mechanice i elektryce żurawia, zawiesiach i sprzęcie pomocniczym, warunkach bezpiecznej pracy i pracy wykonywanej w specyficznych warunkach. Na zajęciach poruszane będą również zagadnienia z zakresu bhp i konserwacji żurawia wieżowego.

Zdobyte uprawnienia po szkoleniu na I Ż

Kursant otrzymuje:

  • zaświadczenie (w języku polskim i angielskim) ważne na terenie całej Unii Europejskiej z opisanym programem szkolenia,
  • po zdanym egzaminie państwowym Legitymację UDT, która daje bezterminowe uprawnienia do obsługi żurawi stacjonarnych różnych typów na terenie całego kraju.

Czemu warto zrobić szkolenie na dźwig wieżowy czyli uprawnienia na żurawia?

Zamieszczamy opinię Bartosza Gutowskiego o szkoleniu na operatora żurawi wieżowych. Właściciel firmy poleca kurs i wyjaśnia dlaczego jest to zawód dla osób z wysokimi ambicjami.

Żuraw wieżowy, potocznie nazywany dźwigiem, to urządzenie, które widział chyba każdy. Niezależnie od miejsca na mapie, góruje on nad większością toczących się prac budowlanych. Zapewne wielu z Was zastanawiało się, jak bardzo skomplikowana jest procedura uzyskania uprawnień na to urządzenie. Odpowiedź może być zaskakująca, a o szczegółach przeczytasz na naszej stronie www. Praca na dźwigu wiąże się z wieloma korzyściami. Zaczynając od strony finansowej (zapewne słyszeliście o zarobkach, które są proporcjonalne do wysokości, na których wykonuje się tą robotę), a skończywszy na satysfakcji z wagi wykonywanej pracy (progres na budowie w większości przypadków uzależniony jest od operatora żurawia wieżowego). Jeśli nie masz problemu z pracą na wysokościach, chcesz uzupełnić swoje CV o bardzo liczące się na rynku pracy uprawnienia, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Artur Makowski, Instruktor z firmy Awans BH.P., dodaje :

Aby móc zrobić szkolenie na tego typu urządzenie dźwignicowe lub też inne urządzenia transportu bliskiego, wystarczy być osobą pełnoletnią i posiadać badania lekarskie zezwalające na pracę w takim charakterze. Szkolenia tego typu można zrobić w Łodzi na ul. Brukowej 23 w Awans B.H.P. Dzięki takim kursom otrzymamy szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną, a także możliwość podejścia do egzaminu UDT, dzięki któremu otrzymamy uprawnienia do obsługi dźwigu. Natomiast wiedza przekazana przez doświadczonych instruktorów pomoże przyszłym operatorom w początkowym okresie pracy operatora żurawia wieżowego. Przystępując do kursu, dajesz sobie możliwość otrzymania lepszej pracy i wyższego wynagrodzenia, a przede wszystkim otwarcia nowej drogi zawodowej. Osoby posiadające tego typu uprawnienia są bardzo pożądane nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Unii Europejskiej i Skandynawii.

Cena kursu na żurawie wieżowe

Ceny szkolenia ustalane są indywidualnie - mailowo lub telefonicznie. Koszt kursu zależy m.in. od obowiązujących promocji oraz liczby zainteresowanych kursantów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY. Zapraszamy.