Szkolenia na żurawie I Ż i II Ż – kursy konserwacji – egzaminy UDT
20 grudnia, 2016
przeglądy zawiesi Awans B.H.P.
Badania okresowe urządzeń transportu bliskiego w Awans B.H.P.
20 grudnia, 2016

 

Szkolenia na kategorię I WJO na wózki podnośnikowe w tym specjalizowane z kabiną unoszoną wraz z operatorem prowadzimy już od dawna. W tym miesiącu na naszą halę dotarł kolejny wózek specjalizowany – bardzo popularny typ wózka na magazynach- wózek specjalizowany z kabiną unoszoną wraz z operatorem.

Obecny, bardzo zrozumiały trend w magazynowaniu to składowanie towaru przy jak najmniejszym wykorzystaniu powierzchni magazynowej. Większość magazynów posiada bardzo wysokie regały. Wózkowi, aby precyzyjnie odłożyć ładunek na wysokie regały, muszą unosić się wraz z ładunkiem. I WJO to najwyższa kategoria uprawnień UDT na wózki widłowe podnośnikowe.

Teraz nasi kursanci mają większe możliwości praktycznej nauki obsługi wózka specjalizowanego. Obecnie na hali posiadamy dwa wózki, na których operatorzy unoszą się wraz z ładunkiem.  Jeśli tylko  kursant wyrazi taką chęć i potrzebę, oferujemy nielimitowane ponadprogramowe darmowe godziny praktyki.

Warto dodać, że kategoria I WJO zawiera  w sobie także dwie niższe kategorie UDT II WJO i III WJO – uprawnienia do obsługi wszystkich wózków podnośnikowych.

Kolejnym naszym nabytkiem jest wózek podnośnikowy platformowy – uprawnienia UDT kategorii II WJO.

Comments are closed.