egzaminy udt
Zmiana opłaty egzaminacyjnej UDT
11 lutego, 2022

Skorzystaj z rabatu 20% i zostań operatorem wózków specjalizowanych

Zapisz się na szkolenie na operatora UDT w Black Friday

Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Ciebie rabat 20% na jedną z najbardziej rozchwytywanych kategorii uprawnień UDT. Przyszli operatorzy mogą już teraz zapisać się na szkolenie z obsługi wózków specjalizowanych zakończonym egzaminem UDT na obsługę : 

  • wózki ze zmiennym wysięgiem:  ładowarki teleskopowe
  • wózki unoszące ładunek wraz z operatorem 
  • wózki podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia

Szkolenie obejmuje część praktyczną, teoretyczną i egzamin państwowy UDT . Kurs i egzamin państwowy odbywają się u nas na hali szkoleniowej w Łodzi na Brukowej 23.  Grafik szkolenia praktycznego dostosowujemy indywidualnie do kursanta - nie ma więc problemu, by pogodzić pracę z naszym szkoleniem - na pewno znajdziemy odpowiednio elastyczną opcje dla ciebie.  Praktyka odbywa się na wszystkich typach wózków widłowych. Instruktorzy są cierpliwi i szkolą od podstaw. 

Szczegóły szkolenia 'wózki podnośnikowe z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem " znajdziesz tutaj

Wystarczy, że podczas zapisu podasz hasło Black Firday i dostaniesz rabat 20%. 

Zapisać się można osobiście na Brukowej 23 w Łodzi, ale także : 

Serdecznie zapraszamy i czekamy na ciebie! Szkolenie jest świetną okazją do poszerzenia kwalifikacji lub zmiany swojej ścieżki kariery. 

Czarny Piątek -20% na Wózki Specjalizowane

Comments are closed.