Zarezerwuj sobie miejsce na naszym szkoleniu lub zadaj pytanie odnośnie naszej oferty. Napisz jaki kurs cię interesuje, w jakim przedziale czasowym chcesz go zrobić i zostaw nam do siebie kontakt - oddzwonimy lub odpiszemy aby ustalić szczegóły.

Wypełnij formularz!

Jedyne pola obowiązkowe to adres e-mail, imię i nazwisko oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie lub rejestracji miejsca na szkoleniu(nie zbieramy danych do wysyłania informacji handlowych!).

Zapis jest formą rezerwacji miejsca na szkoleniu.


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firmę Szkoleniową Awans B.H.P. z siedzibą w Łodzi na ul. Ciesielskiej 20/27 moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie lub rezerwacji miejsca na wskazanym szoleniu. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wysłania zapytania.Zobacz naszą politykę prywatności i przysługujące ci prawa.