Uprawnienia G1, G2, G3 z egzaminem SEP w Szczecinie

Uprawnienia G1, G2, G3 z egzaminem SEP w Szczecinie

pomiary rezystancji izolacji w urządzeniach

szkolenia elektryczne , energetyczne i gazowe w Szczecinie

Awans B.H.P. zaprasza mieszkańców Szczecina oraz całego województwa zachodniopomorskiego na szkolenia elektryczne, energetyczne i gazowe zakończone egzaminami SEP, dzięki którym można uzyskać uprawnienia elektryczne G1, energetyczne G2 lub gazowe G3.

Szkolenie oraz egzamin SEP, organizowany przez naszych pracowników, odbywa się na terenie naszej filii w Szczecinie.

Rodzaje szkoleń na uprawnienia SEP

Naszym kursantom w Szczecinie  oferujemy do wyboru trzy rodzaje szkoleń, dzięki którym otrzymają oni uprawnienia wydawane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP). Są to:

  • UPRAWENIENIA ELEKTYRCZNE Grupa G1 – grupa G1 (D i E) Dozór i Eksploatacja do 1 kv i powyżej; dodatkowo nasi kursanci mogą wziąć udział w praktycznym kursie pomiarów elektrycznych;
  • UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE Grupa G2 – grupa G2 D i E – dzięki zdobytym po egzaminie przed komisją SEP uprawnieniom tej kategorii, można wykonywać prace związane z eksploatacją urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, jak również wykonywać prace związane z konserwacją, montażem i naprawą urządzeń energetycznych, obsługiwać urządzenia energetyczne oraz wykonywać prace kontrolne i pomiarowe przy urządzeniach tego typu.
  • UPRAWENIA GAZOWE Grupa G3 – grupa G3 D i E – adresowane do osób, które chcą zajmować się eksploatacją lub dozorem urządzeń, instalacji oraz sieci gazowych, w tym do pracowników, wykonujących badania kontrolno-pomiarowe dla urządzeń i instalacji gazowych.
  • Praktyczny Kurs Pomiarów Elektrycznych – praktyka wykonywania pomiarów elektrycznych na aparatach marki SONEL

Czemu warto skorzystać z oferty szkoleń na uprawnienia SEP w Awans BHP w Szczecinie?

Awans B.H.P., choć zaprasza do nowo powstałej filii w Szczecinie, realizację szkoleń powierza tylko i wyłącznie doświadczonym już pracownikom. Wykwalifikowany i kompetentny personel składający się z Instruktorów – elektryków, którzy swoje swoją wiedzę i umiejętności zdobywali przez wiele lat w praktyce, to podstawa i gwarancja dobrego przygotowania kursantów zarówno do egzaminu SEP, jak i późniejszej pracy w zawodzie.

Indywidualne podejście do kursanta, przyjazna atmosfera, profesjonalizm prowadzonych zajęć, kompleksowa organizacja egzaminu – to wszystko zyskujesz, wybierając naszą placówkę szkoleniową.

Szkolenia elektryczne, gazowe i energetyczne w Szczecinie z Awans BHP to:
  • szybka realizacja szkolenia i egzaminu - nawet kilka terminów w miesiącu!
  • atrakcyjne zniżki dla grup
  • atrakcyjna i konkurencyjna cena szkolenia

Cena szkoleń na uprawnienia SEP w Szczecinie

Oferujemy konkurencyjne ceny szkoleń G1, G2, G3 Dozór i Eksploatacja oraz zniżki dla większej ilości osób.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą  pod numerem  737-446-866.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI i ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY