Bon Prezentowy pod choinkę dla niego lub dla niej – Kurs na wózek widłowy lub ładowarkę telskopową
14 grudnia, 2017
szkolenia udt zniżki pormocje
Szkolenia UDT, kursy SEP, szkolenia konserwatorów – promocje na styczeń
5 stycznia, 2018

Awans B.H.P. – oferta szkoleń UDT dla pracowników na terenie firm

szkolenia bhp i udt na terenie firm

szkolenia bhp i udt na terenie firm

Awans B.H.P. jako placówka szkoleniowa organizuje szkolenia z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego adresowane do firm i zorganizowanych grup. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – mniejszych i większych przedsiębiorstw – kursy i szkolenia UDT zakończone egzaminem państwowym, po którym uczestnicy zdobywają konkretne uprawnienia i umiejętności, prowadzimy na ternie firmy naszych klientów. Specjalne pakiety szkoleniowe, obejmujące między innymi kursy z obsługi wózków widłowych, ładowarek teleskopowych, suwnic, żurawi, podestów czy burt samowyładowczych ułatwiają osobom odpowiedzialnym w firmie za politykę personalną realizację programu rekonwersji zawodowej konkretnych pracowników w ramach przekwalifikowania – adaptacji zawodowej pracownika na stanowisku pracy o treści różniącej się od dotychczas zajmowanego.

Szkolenia prowadzone na terenie firmy – szkolenia bhp i szkolenia UDT dla pracowników

W wielu firmach coraz częściej w ramach realizacji programu planowania polityki personalnej nacisk położony jest na optymalne wykorzystanie potencjału zatrudnianych już pracowników – ich kompetencji i umiejętności. Planowanie kariery zawodowej pracownika oparte na zachowaniu równowagi między oczekiwaniami pracownika a potrzebami przedsiębiorstwa przynosi obustronne korzyści – dla firmy oznacza efektywną realizację wyznaczonych zadań i celów przy optymalizacji posiadanych środków, dla pracownika – samorealizację, rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, zdobywanie konkretnych umiejętności, wiedzy i zdolności. Poszukując pracowników do realizacji nowych zadań coraz częściej właściciele firm stawiają więc na kandydatów wewnętrznych – osoby już zatrudnione, zaufane i wprowadzone w zasady obowiązujące w danym zakładzie pracy. Zatrudnienie pracownika na nowym stanowisku często wymaga jednak przekształcenia dotychczasowego profilu jego kompetencji, co wiąże się ze wzrostem jego kwalifikacji i uprawnień. Odpowiedzią na te potrzeby jest nasza oferta szkoleń organizowanych na terenie firmy klienta. Elastyczne pakiety szkoleń z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego (UTB), ustalane i dopracowywane indywidualnie z każdym klientem, ułatwiają zdobywanie głębszej wiedzy i niezbędnych umiejętności praktycznych umożliwiających profesjonalną i co ważne bezpieczną realizację zadań postawionych pracownikom zatrudnionym na nowych stanowiskach pracy.

Pakiety szkoleniowe dla firm – zakres oferty Awans B.H.P.

szkolenia dla pracowników na terenie firmy

szkolenia dla pracowników na terenie firmy

Każdy właściciel czy pracownik odpowiedzialny za zarządzanie zasobami ludzkimi i pracą w firmie zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zachowanie

bezpieczeństwa i profesjonalizmu podczas realizacji zadań i celów danego przedsiębiorstwa. Jedynym sposobem efektywnego funkcjonowania i harmonijnego rozwoju danego zakładu pracy jest bazowanie na wykwalifikowanym personelu. Podnoszenie kwalifikacji zatrudnianych pracowników jest podstawą komfortu i bezpieczeństwa pracy. Naszym klientom biznesowym oferujemy szeroki wachlarz możliwości wyboru niezbędnych szkoleń i kursów między innymi dla pracowników magazynowych odpowiedzialnych za obsługę i konserwację wózków widłowych oraz innych urządzeń transportu bliskiego. Pakiety szkoleniowe dla firm obejmują między innymi szkolenia z obsługi i konserwacji:

  • wózków widłowych 1 WJO, 2 WJO, 3 WJO;
  • podestów ruchomych 1 P i 2 P;
  •  suwnic 1 S i 2 S;
  •  ładowarek teleskopowych;
  •  żurawi przeładunkowych HDS 2 Ż;
  •  żurawi wieżowych 1 Ż;
  •  burt samowyładowczych;
  •  układnic;
  • wciągarek.

Dodatkowo oferujemy seminaria doszkalające pracowników w zakresie obowiązków hakowego sygnalisty czy operatora dźwigników przemysłowych.
Proponowane pakiety szkoleń realizowanych na terenie firm są jedynie opcją wyjściową. Końcowa oferta uwzględnia wszelkie oczekiwania naszych klientów.
Kursy dla operatorów wózków widłowych i innego UTB oraz dla konserwatorów urządzeń podlegających pod dozór techniczny prowadzone są przez doświadczonych profesjonalistów. Nasi wykładowcy oprócz wieloletniego doświadczenia w obsłudze i konserwacji sprzętu, posiadają również doświadczenie jako wykładowcy i instruktorzy UTB. Część teoretyczną szkoleń prowadzą w oparciu o atrakcyjne materiały multimedialne, firmy instruktażowe oraz pomocnicze materiały dydaktyczne. Część praktyczna kursów UDT obejmuje nielimitowaną (w stałej cenie szkolenia) liczbę godzin praktycznej nauki zawodu. Każde szkolenie UDT zakończone jest egzaminem UDT organizowanym przez naszych pracowników w miejscu realizacji szkolenia oraz na sprzęcie, na którym przeprowadzone zostały zajęcia praktyczne. Kompleksowa realizacja zlecenia obejmuje pomoc w składaniu wniosków egzaminacyjnych, pośrednictwo w uiszczeniu opłat egzaminacyjnych, jak również w odbiorze legitymacji UDT.
Dzięki naszym szkoleniom na wózki widłowe, suwnice, żurawie, podesty i pozostałe urządzenia transportu bliskiego pracownicy zdobywają nowe konkretne umiejętności i niezbędne uprawnienia. Po ukończonym szkoleniu otrzymują zaświadczenie o ukończonym kursie z ramowym programem szkolenia, a po zdanym egzaminie przed komisją UDT legitymację UDT – stosownie do zakresu obejmującego szkolenie – uprawnienia do obsługi lub konserwacji wózków widłowych, suwnic, żurawi i innych urządzeń transportu bliskiego.

Szkolenia bhp na terenie firm, szkolenia dla pracowników magazynowych

Oprócz szkoleń UDT naszym klientom biznesowym w ramach pakietu szkoleń dla firm oferujemy również dodatkowo szkolenia bhp – wstępne i okresowe dla pracowników i pracodawców. Służymy również poradami z zakresu ustaw i przepisów BHP i UDT. Przeprowadzamy pomiary rezystancji izolacji i uziemienia urządzeń podlegających pod UDT, jak również przeglądy i konserwację podręcznego sprzętu gaśniczego. Dodatkową opcją jest wybór szkolenia z zarządzania i obrotu paletami, identyfikacja palet EUR i EPAL oraz kursu obsługi piły spalinowej.

Współpraca z firmami – zrealizowane szkolenia UDT i bhp na terenie firm

Profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie naszej kadry szkoleniowej przekłada się na satysfakcję i zadowolenie naszych klientów. Z naszej oferty szkoleń na terenie firm skorzystali między innymi: SONOCO Poland Packaging Services Sp. z.o.o., ManpowerGroup. Sp. z o.o., Polski Związek Pracowników Budowlanych, Ikea Łódź, UPS, Leroy Merlin,Pekaes, Onninen,  Łódzkie Lotnisko, DK Partner, Rossmann, Agencja Mienia Wojskowego, Maspex, Urząd Miasta Łodzi, Castorama,  oddziały OSP i wiele innych. Efektem naszych skoordynowanych działań zmierzających do podnoszenia poziomu oferowanych usług szkoleniowych jest członkostwo w Logistycznej Sieci Biznesowej Polski Centralnej LODZistics. Współpraca z organizacją to również wyraz naszego zaangażowania w lokalne projekty i wspieranie rozwoju Łodzi i województwa łódzkiego. Mamy nadzieję, że proponowana przez nas oferta usług i szkoleń dla firm ułatwi realizację celów i zadań stawianych również przez Państwa przedsiębiorstwo. Zapraszamy.

Comments are closed.