Szkolenia UDT

Szkolenia przygotowujące do egzaminu UDT

Szkolenia UDT to szkolenia i kursy przygotowujące do egzaminu państwowego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Szkolenia składają się z części praktycznej i teoretycznej. Zajęcia dopasowujemy do grafiku kursanta. Kursantom oferujemy nielimitowaną liczbę godzin praktycznych. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w formie multimedialnych wykładów i instruktażu instruktora. Egzamin i szkolenie organizujemy na naszej hali szkoleniowej lub na terenie firmy klienta w całej Polsce.

Zapisy na naszej hali szkoleniowej na Brukowej 23 w Łodzi.  Zapraszamy też do zapisów telefonicznych po numerem 737-466-887

lub  mailowych.

 

 

Kategorie uprawnień UDT

Poniżej przedstawiamy kategorie uprawnień UDT na jakie możesz zrobić u nas kurs:

IWJO – operator wózka widłowego specjalizowanego ze zmiennym wysięgiem (ładowarka teleskopowa) i wózka z ładunkiem unoszonym wraz z operatorem – zawiera niższe kategorie IIWJO, IIIWJO

IIWJO – operator wózków widłowych jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych

IIIWJO – operator wózków widłowych ręcznie prowadzone i zdalnie sterowane.

IP – operator podestów : podesty ruchome przejezdne wolnobieżne, podesty ruchome samojezdne montowane na pojeździe, podesty ruchome przewoźne

IIP – operator podestów : podesty ruchome wiszące, podesty ruchome masztowe, podesty ruchome stacjonarne

IS – operator suwnic : suwnice sterowane z kabiny oraz wciągniki i wciągarki wg kategorii IW, jak również suwnice z kategorii IIS (1 egzamin UDT na obydwie kategorie IS i IIS)

IIS – operator suwnic : suwnice hakowe ogólnego przeznaczenia sterowane z poziomu roboczego (w tym bezprzewodowo) oraz wciągniki i wciągarki według kategorii IIW

IIŻ operator żurawi : żuraw samojezdny i  żuraw przenośny typu HDS

ID operator dźwigów : dźwigi towarowe ze sterowaniem ręcznym i szpitalnym

IID operator dźwigów : dźwigi budowlane towarowe oraz wyciągi towarowe, przewoźne i przenośne, wyciągi statków.

 

 

Jakie kursy warto zrobić, aby podnieść swoje kwalifikacje?

Firma Awans B.H.P. poleca szkolenia i kursy  przygotowujące do pracy w charakterze operatora urządzeń magazynowych zakończonych egzaminem państwowym. Kurs na wózki widłowe i inne urządzenia transportu bliskiego w połączeniu z seminariami na Hakowego Sygnalistę czy Burtę Samowyładowczą, to doskonały sposób zwiększenia swojej atrakcyjności na rynku pracy.

Wszyscy kursanci, zarówno Ci z Łodzi, jak i z różnych zakątków Polski, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i gratisowe seminaria.

Oprócz przekazania wiedzy teoretycznej i zaoferowania nielimitowanych godzin praktycznych na urządzeniach transportu bliskiego (wózkach, podestach), Instruktorzy przybliżą przyszłym operatorom realia pracy wózkowego w Polsce i za granicą.

Instruktorzy Transportu Bliskiego

Nasi szkoleniowcy przez wiele lat pracowali na sprzęcie magazynowym w firmach w Łodzi i na terenie całej Polski.

Zapraszamy do naszej firmy z halą szkoleniową na Bałutach, ul. Brukowa 23 (niedaleko Tesco Extra) – możliwość dowozu kursantów z innych rejonów Polski oraz gratisowy dojazd do klienta na teren jego firmy.

Skontaktuj się z nami!